Rozegrana została trzecia runda finału ogólnopolskiego 62. Ogólnopolskiego Masowego Turnieju Szachowego LZS o ?Złotą Wieżę?. Gra w nim drużyna UKS Debiut Przedwojów.
W trzeciej rundzie drużyna z Predwojowa pokonała (2,5 : 1,5) ekipę UKS Giecek Radków. Mecze wygrali Aleksandra Sandor i Karina Świtała, zremisował Wojciech Guziewicz, przegrał Aleksander Wilk.
Po trzech rundach Debiut zajmuje czwarte drugie miejsce w turnieju.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze