Szachiści UKS Debiut Przedwojów rozegrali już drugi mecz w finale ogólnopolskim 62. Ogólnopolskiego Masowego Turnieju Szachowego LZS o ?Złotą Wieżę?.
W drugiej rundzie szachiści Debiutu zremisowali z UKS Goniec Staniątki 2:2. Partie wygrali: Aleksandra Sandor i Aleksander Wilk. Przegrali: Wojciech Guziewicz i Karina Świtała.
Jutro rozegrane zostaną dwie kolejne rundy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze