Szachiści UKS Debiut Przedwojów grają finale ogólnopolskim 62. Ogólnopolskiego Masowego Turnieju Szachowego LZS o ?Złotą Wieżę?. Zawody rozgrywane są w miejscowości Kokotek w województwie śląskim.
Turniej rozpoczął się dzisiaj, potrwa do piątku. Dzisiaj przed południem rozegrana został pierwsza runda. UKS Debiut Przedwojów wygrał (3,5:0,5) z UKS Pałac Nieborów II. Partie wygrali Aleksandra Sandor, Aleksander Wilk i Karina Świtała, zremisował Wojciech Guziewicz.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze