We wtorek (18 czerwca) reprezentacja chłopców z Gimnazjum nr 2 w Kamiennej Górze zajęła pierwsze miejsce w finale strefy jeleniogórskiej szkół gimnazjalnych w siatkówce plażowej.
Zawody rozegrane zostały w Bolesławcu.
Rozgrywki prowadzone były systemem brazylijskim. Uczniowie Gimnazjum nr 2 rozegrali cztery mecze z reprezentantami gimnazjów z: Jeżowa Sudeckiego, Leśnej, w półfinale ponownie z Jeżowem Sudeckim i w finale z gospodarzami, czyli dożyna z Bolesławca. Kamiennogórzanie wszystkie mecze wygrali 2:0. Mistrzowie strefy zagrają w finale wojewódzkim.
Skład drużyny ZSO: Robert Bodziony (kl.3c), Adrian Kanter (kl.2a), Mateusz Kożuch (kl.2c)
Opiekun zespołu: Jarosław Kawerski
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze