Reklama

Złoci w strefie

We wtorek (18 czerwca) reprezentacja chłopców z Gimnazjum nr 2 w Kamiennej Górze zajęła pierwsze miejsce w finale strefy jeleniogórskiej szkół gimnazjalnych w siatkówce plażowej.



Zawody rozegrane zostały w Bolesławcu.

Rozgrywki prowadzone były systemem brazylijskim. Uczniowie Gimnazjum nr 2 rozegrali cztery mecze z reprezentantami gimnazjów z: Jeżowa Sudeckiego, Leśnej, w półfinale ponownie z Jeżowem Sudeckim i w finale z gospodarzami, czyli dożyna z Bolesławca. Kamiennogórzanie wszystkie mecze wygrali 2:0. Mistrzowie strefy zagrają w finale wojewódzkim.

Skład drużyny ZSO: Robert Bodziony (kl.3c), Adrian Kanter (kl.2a), Mateusz Kożuch (kl.2c)
Opiekun zespołu: Jarosław Kawerski

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama