Dzisiaj (poniedziałek, 6 lutego) w Zieleńcu odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w narciarstwie alpejskim.
Złoty medal i tytuł Mistrzów Województwa zdobyła reprezentacja chłopców z kamiennogórskiego Gimnazjum nr 2 wchodzącego w skład Zespołu Szkół Ogólnokształcących.
Szkołę reprezentowali: Mateusz Jasowicz (klasa 3), Jakub Kuklis (klasa 3), Kacper Pasiut (klasa 1).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze