Lubawscy policjanci zlikwidowali miejsce nielegalnej sprzedaży alkoholu. Właścicielka mieszkania przyznała się do postawionych zarzutów.
Po wcześniejszych ustaleniach policjanci weszli do jednego z mieszkań na terenie gminy Lubawka. Lokal należy do 78=letniej kobiety. W mieszkaniu policjanci znaleźli plastykowe pojemniki ze spirytusem oraz szklane butelki z rozpuszczoną substancją przeznaczoną do sprzedaży.
Policjanci ustalili, że klienci przychodzili do tego mieszkania. Funkcjonariusze przedstawili kobiecie zarzut wprowadzania do obrotu i sprzedaży alkoholu bez polskich znaków akcyzy. Zatrzymana przyznała się do tych zarzutów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze