Reklama

Zlikwidowana melina

Lubawscy policjanci zlikwidowali miejsce nielegalnej sprzedaży alkoholu. Właścicielka mieszkania przyznała się do postawionych zarzutów.

 

Po wcześniejszych ustaleniach policjanci weszli do jednego z mieszkań na terenie gminy Lubawka. Lokal należy do 78=letniej kobiety. W mieszkaniu policjanci znaleźli plastykowe pojemniki ze spirytusem oraz szklane butelki z rozpuszczoną substancją przeznaczoną do sprzedaży.

Policjanci ustalili, że klienci przychodzili do tego mieszkania. Funkcjonariusze przedstawili kobiecie zarzut wprowadzania do obrotu i sprzedaży alkoholu bez polskich znaków akcyzy. Zatrzymana przyznała się do tych zarzutów.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama