Reklama

Złapali złodzieja quada

Jak informuje st. asp. Grzegorz Szewczyk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze, policjanci ustalili i zatrzymali jednego ze sprawców kradzieży z włamaniem z 2013 roku. Łupem padł drogi quad. 

 

- ?Do zdarzenia doszło w okresie Bożenarodzeniowym 2013 r. gdzie na Naszym terenie z garażu skradziono czterokołowy pojazd. Policjanci w sprawie wykonują dalsze czynności i sprawdzają czy osoby mogły dokonywać innych przestępstw na terenie Kamiennej Góry.? ? przypomina policja w swoim komunikacie. 

Sprawcą kradzieży okazał się 30 letni mieszkaniec gminy Mysłakowice. W zatrzymaniu i pracach operacyjnych uczestniczyli policjanci z KPP w Kamiennej Górze i KMP Jelenia Góra. 

Za popełniony czyn mężczyzna odpowie przed sądem, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama