Ratownicy wezwani zostali dzisiaj (niedziela, 12 kwietnia) do Chełmska Śląskiego w okolice drogi prowadzącej na górę św. Anny.
Okazało się, że 20-letni mieszkaniec gminy Lubawka jechał motocyklem crossowy. Przewrócił się i doznał otwartego złamania kości piszczelowej. Strażacy z OSP Chełmsko Śląskie sprowadzili poszkodowanego do głównej drogi i przekazali załodze pogotowia ratunkowego. Poszkodowany przewieziony został do szpitala.
fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze