Reklama

Zła segregacja

W październiku rozpoczniemy w Kamiennej Górze akcję "Zła segregacja". Specjalne naklejki pojawią się przy nieruchomościach, których mieszkańcy niewłaściwie segregują odpady.

 

Będzie to pierwszy sygnał, że należy bardziej przyłożyć się do właściwego rozdzielania śmieci na frakcje. Jeśli to ostrzeżenie nie zadziała, właściciel odpadów będzie musiał zapłacić za wywóz podwójną stawkę.

Dlaczego to robimy? Niechlujnie posegregowane śmieci, to znacznie wyższy rachunek za ich wywóz. Np. worki ze szkłem często zawierają inne rodzaje odpadów. Czym różnią się od dobrze posegregowanego, czystego szkła? Ich zagospodarowanie kosztuje 5 razy więcej.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama