W piątek (6 czerwca) odbył się Nadzwyczajny Zjazd Hufca Kamienna Góra, był na nim obecny komendant Chorągwi Dolnośląskiej ? hm. Zbigniew Skupiński oraz instruktorzy hufca.
Na zjeździe wybierano delegata, który we wrześniu wraz z komendantką Hufca ZHP Kamienna Góra pojedzie na Zjazd Wyborczy Chorągwi Dolnośląskiej, na którym zostaną wybrane nowe władze Chorągwi. Obecny na zjeździe komendant pytał instruktorów o ich oczekiwania wobec chorągwi i zapewniał o chęci owocnej współpracy i wsparcia naszego hufca.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze