Dzisiaj (wtorek, 14 lutego) salę Zespołu Szkół w Pisarzowicach opanowali strażacy.
Członkowie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z gminy Kamienna Góra uczestniczyli w turnieju halowym. Do pokonania mieli tor zgodny z wymaganiami CTiF.
Do turnieju przystąpiły MDP z Pisarzowic, Ptaszkowa, Janiszowa i Leszczyńca. W kategorii szkół podstawowych wygrali: Mikołaj Leszczyński (Pisarzowice) wśród chłopców i Alicja Saczka (Janiszów) wśród dziewcząt. W kategorii gimnazjalistów wygrali: Marcel Konopacki (Pisarzowice) i Ewelina Bil (Ptaszków). Osobno rywalizowały najmłodsze dzieci.
Po strażackich zmaganiach członkowie MDP rozegrali mecz piłki nożnej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze