W środę (16 stycznia) uczniowie, rodzice i nauczyciel Zespołu Szkol Specjalnych w Kamiennej Górze kolejny raz zorganizowali zimowe zabawy na śniegu.
Tym razem impreza odbyła się w Opawie. Uczestnicy spędzali czas jeżdżąc na sankach, ślizgaczach, nartach biegowych. Rzucali się śnieżkami, lepili bałwany i korzystali z uroków zimy.
Szczególną atrakcję zapewnił Międzyszkolny Uczniowski Klub Narciarski "Pod Stróżą" Miszkowice ? uczestnicy zabawy mogli spróbować jazdy sankami za skuterem śnieżnym.
Na rozgrzewkę tradycyjnie była kiełbasa z grilla i gorąca herbata.
Organizatorzy serdecznie dziękują MUKN "Pod Stróżą" Miszkowice.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze