Reklama

Zimowe zabawy

W środę (16 stycznia) uczniowie, rodzice i nauczyciel Zespołu Szkol Specjalnych w Kamiennej Górze kolejny raz zorganizowali zimowe zabawy na śniegu.

 

Tym razem impreza odbyła się w Opawie. Uczestnicy spędzali czas jeżdżąc na sankach, ślizgaczach, nartach biegowych. Rzucali się śnieżkami, lepili bałwany i korzystali z uroków zimy.

Szczególną atrakcję zapewnił Międzyszkolny Uczniowski Klub Narciarski "Pod Stróżą" Miszkowice ? uczestnicy zabawy mogli spróbować jazdy sankami za skuterem śnieżnym.

Na rozgrzewkę tradycyjnie była kiełbasa z grilla i gorąca herbata.

Organizatorzy serdecznie dziękują MUKN "Pod Stróżą" Miszkowice.

 

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama