Nowa Trybuna Opolska prowadzi konkurs fotograficzny im. Tadeusza Kwaśniewskiego. Zdjęcie - zimorodka - zgłosił mieszkaniec Lubawki Lech Lichota.
Głosowanie rozpoczęło się 1 sierpnia i potrwa do 21 i 30 września. Organizatorzy przewidzieli 3 metody głosowania. Można głosować poprzez sms-y (każdy sms to 7 punktów, można wysłać dowolną liczbę sms-ów), na stronie www.nto.pl/fotografia (1 punkt, raz dziennie) i na faceboo"u (1 głos dziennie wart 3 punkty). W internecie będzie można głosować do 21 września, sms-y będą przyjmowane do 30 września.
Więcej o konkursie - kliknij tutaj
Praca L. Lichoty - kliknij tutaj
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze