Drugi dzień świąt wielkanocnych przywitał mieszkańców powiatu kamiennogórskiego i okolic zimowymi widokami.
Rano, na niżej położonych terenach, można było zobaczyć cienką warstwę śniegu. Wyżej było znacznie gorzej. Na drodze do przełęczy Okraj zalegało kilka centymetrów śniegu. Nadal (godzina. 11:50) na tej trasie pracują pługi.
Nadal obowiązuje ostrzeżenie przed możliwymi opadami śniegu.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze