Uwaga kierowcy, internauci informują o złych warunkach panujących na drogach po nocnych opadach śniegu. Warto zaplanować więcej czasu na podróż.
O złych warunkach informują kierowcy jadący do Kamiennej Góry z kierunku Kowar. Ślisko jest m.in. na drodze prowadzącej przez plac budowy S3 między Pisarzowicami a Kamienną Górą.
W samej Kamiennej Górze na części dróg zalega ubity śnieg.
Dobre warunki panują na drodze krajowej nr 5 od strony Marciszowa do Kamiennej Góry. Tylko miejscami zalega błoto pośniegowe.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze