W Krzeszowie i okolicach trwa Botaniczna wędrówka. Uczestniczy w niej kilkanaście osób.
Przed południem uczestnicy spotkali się w szkółce leśnej w Krzeszowie. Podczas warsztatów plastycznych poznali sposób stworzenie oryginalnego zielnika. W pomieszczeniach przygotowali okładki i wyruszyli w teren na poszukiwanie roślin.
Zebrane rośliny posłużą nie tylko do skończenia zielnika, ale również przygotowania zdrowych potraw. Wyprawę zakończy ognisko.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze