Dzisiaj (piątek, 3 sierpnia) podopiecznych Dziennego Domu Pobytu Senior+ w Bukówce odwiedzili członkowie zespołu Zgoda z Chełmska Śląskiego.
Zgoda rozpoczęła spotkanie od krótkiego koncertu pieśni patriotycznych. W tej części wizyty podopieczni domu byli tylko słuchaczami.

W drugiej części spotkania Zgoda zachęciła seniorów z Bukówki do wspólnego śpiewania utworów ludowych. Obie grupy szybko się zintegrowały.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze