Radni gminy Kamienna Góra zajmowali się dzisiaj (środa, 27 lutego) przyszłością kłopotliwego spadku, który otrzymali w centrum Kamiennej Góry.
Gmina stała się właścicielem rudery przy ul. Okrzei w centrum miasta. Podczas dzisiejszej sesji radni wyrazili zgodę na sprzedaż tej nieruchomości, jednocześnie zmniejszyli bonifikatę, jaka przysługiwać będzie potencjalnemu nabywcy. Obiekt jest bowiem zabytkiem, z tego tytułu radni zgodzili się obniżyć cenę tylko o 20%, z reguły jest to 50%. W tym przypadku obciążona jest jednak hipoteka budynku.
Współpracą z gminą przy zagospodarowaniu budynku zainteresowany jest TBS. Rozmowy samorządowców z prezesem trwają.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze