Czterdziestoczteroletni mężczyzna zginął w pomieszczeniach gospodarczych na terenie Kamiennej Góry.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna wyszedł z domu wczoraj. Prawdopodobnie gdy przebywał w pomieszczeniach gospodarczych zapadła się pod nim podłoga. Mężczyzna spadł na betonowe podłoże.
Lekarz nie stwierdził przyczyn zgonu. Będzie to wyjaśniane podczas sekcji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze