Dzisiaj (środa, 20 czerwca) w Przedszkolu nr 2 w Kamiennej Górze odbyło się pożegnanie najstarszych dzieci, które od września pójdą do szkoły.
Pożegnanie zorganizowano na sali gimnastycznej Gimnazjum nr 1, z którym przedszkole łączy siedzibę. Z przedszkolem żegna się w tym roku siedemdziesięcioro dzieci. Każda z grup przygotowała krótki występ. Starszych kolegów pożegnali również młodsi podopieczni przedszkola.
Podziękowania za współpracę odebrali również przedstawiciele instytucji, z którymi przedszkole współpracowało oraz rodzice.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze