Dzisiaj (środa, 25 czerwca) w Przedszkolu nr 2 w Kamiennej Górze (ul. Kościuszki) pożegnane zostały dzieci z najstarszych grup.
W tym roku z przedszkolem żegna się 115 dzieci w wieku 6 i 7 lat z 6 grup. Pożegnanie zorganizowane zostało więc w dwóch grupach, w sali widowiskowej Centrum Kultury.
Pożegnanie rozpoczęło się od poloneza zatańczonego przez przedszkolaków. Każda z grup przygotowała krótki występ. Starszych kolegów żegnali również młodsi podopieczni przedszkola.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze