Jako ostatni uczniowie mury Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze opuścili dzisiaj (piątek, 27 czerwca) uczniowie klas trzecich Gimnazjum nr 2.
Uczniowie kończący gimnazjum spotkali się przed południem w szkolnej auli. Podczas uroczystości wszyscy odebrali świadectwa. Jako pierwsi dokument potwierdzający ukończenie szkoły oraz nagrodę odbierali najlepsi absolwenci każdej z czterech klas.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze