Zespół Teatralny LO w Kamiennej Górze zaprasza na kolejną premierę. Tym razem zaprezentowane zostanie przedstawienie "Żeglarz" przygotowane na podstawie dramatu Jerzego Szaniawskiego.
Premiera odbędzie się w auli kamiennogórskiego "ogólniaka" (ul. M. Skłodowskiej-Curie 2). Tego dnia spektakl zagrany zostanie dwa razy, o godzinie 16:30 i 19:00.
Reżyserem spektaklu jest Jacek Bruździak, za opracowanie muzyczne odpowiada Marek Dańczak, za scenografię Wiesław Kozłowski.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze