Nietypowy przebieg miała kontrola drogowa przeprowadzona wczoraj przez policjantów na ul. Parkowej w Kamiennej Górze.
Funkcjonariusze zauważyli pojazd z niesprawnym oświetleniem. Gdy chcieli go zatrzymać, kierowca uderzył w prawidłowo zaparkowany pojazd. 38-latek z Kamiennej Góry tłumaczył, że się zestresował. Przed rozpoczęciem podróży pił piwo. Alkomat pokazał jednak, że ze stanem trzeźwości kierowcy jest wszystko w porządku. Gorzej było z dokumentami. Kamiennogórzanin nie posiadał uprawnień do prowadzenia pojazdu.
Za spowodowanie kolizji mężczyzna ukarany został mandatem. Sprawa jazdy bez uprawnień trafiła do sądu, który obligatoryjnie orzeka zakaz prowadzenia pojazdów oraz grzywnę nie niższą niż 1500 złotych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze