Dzieci z lubawskiej podstawówki spędziły piątek 13-go w plenerze bawiąc się i rywalizując w sportowych konkurencjach. Impreza ?Dzień bez przemocy? promowała zdrowy tryb życia.
Uczniowie klas I-VI przeszli ulicami Lubawki w pochodzie niosąc transparenty z hasłami zachęcającymi doprowadzenia zdrowego, wolnego od nałogów i przemocy stylu życia. Na stadionie dzieci spędziły czas aktywnie na grach i zabawach sportowych oraz wspólnym grillu. Rozstrzygnięto również konkurs plastyczny ogłoszony przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lubawce pod hasłem ?Zachowaj trzeźwy umysł?. Pierwsze miejsce oraz wyróżnienie w postaci reprodukcji pracy na ulotkach promujących trzeźwość przypadło Patrycji Kurasz. W Dniu Bez Przemocy wzięło udział około 350 dzieci.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze