Reklama

Zdrowo i bez przemocy

Dzieci z lubawskiej podstawówki spędziły piątek 13-go w plenerze bawiąc się i rywalizując w sportowych konkurencjach. Impreza ?Dzień bez przemocy?  promowała zdrowy tryb życia.

 

Uczniowie klas I-VI  przeszli ulicami Lubawki w pochodzie niosąc transparenty z hasłami zachęcającymi doprowadzenia  zdrowego, wolnego od nałogów i przemocy stylu życia. Na stadionie dzieci spędziły czas aktywnie  na grach i zabawach sportowych oraz wspólnym grillu. Rozstrzygnięto również konkurs plastyczny ogłoszony przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych  w Lubawce pod hasłem ?Zachowaj trzeźwy umysł?. Pierwsze miejsce oraz wyróżnienie w postaci reprodukcji  pracy na ulotkach promujących trzeźwość przypadło Patrycji Kurasz. W Dniu Bez Przemocy wzięło udział około 350 dzieci.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama