Dzisiaj w Chełmsku Śląskim rozpoczęła się półkolonia organizowana przez Zespół Szkolno- Przedszkolny oraz stowarzyszenie "Wspólnie dla Chełmska". Oryginalne zakończenie zajęć zaplanowano na 17 lipca.
Półkolonię zakończy Festyn dla zdrowia, zaplanowany na 17 lipca w godzinach 12:00-17:00 na placu przy chełmskiej szkole. Organizatorzy zapraszają na festyn uczestników półkolonii, rodziców oraz mieszkańców Chełmska Śląskiego. Opróćz podsumowania półkolonii zaplanowano atrakcje da dzieci i dorosłych.
Aktualizacja 15.07.
Organizatorzy zapowiadają dodatkowe atrakcje: tor przeszkód w narkogoglach i alkogoglach oraz namiot profilaktyczny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze