Reklama

Zdrowe zakończenie

Dzisiaj w Chełmsku Śląskim rozpoczęła się półkolonia organizowana przez Zespół Szkolno- Przedszkolny oraz stowarzyszenie "Wspólnie dla Chełmska". Oryginalne zakończenie zajęć zaplanowano na 17 lipca.

Półkolonię zakończy Festyn dla zdrowia, zaplanowany na 17 lipca w godzinach 12:00-17:00 na placu przy chełmskiej szkole. Organizatorzy zapraszają na festyn uczestników półkolonii, rodziców oraz mieszkańców Chełmska Śląskiego. Opróćz podsumowania półkolonii zaplanowano atrakcje da dzieci i dorosłych.

Aktualizacja 15.07.
Organizatorzy zapowiadają dodatkowe atrakcje: tor przeszkód w narkogoglach i alkogoglach oraz namiot profilaktyczny.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama