Do Kamiennej Góry przyjechał dzisiaj Bogdan Zdrojewski, były prezydent Wrocławia, minister, obecnie poseł, przewodniczący Komisji Kultury i Środków Przekazu. Polityk Koalicji Obywatelskiej udzielił poparcia Arkadiuszowi Dybcowi w wyborach burmistrza Kamiennej Góry.
- Czas na gospodarza, który dźwignie dwa wyzwania jednocześnie - mówił Bogdan Zdrojewski. Miał na myśli wykorzystanie z funduszy unijnych z dwóch perspektyw. Obecna kończy się za 2 lata i trzeba będzie włożyć dużo pracy, aby wykorzystać wszystkie środki. Nowa zaczyna się w 2027 roku.
- Zwycięstwo będzie oznaczało i radość i robotę. - mówił do kandydata na burmistrza oraz wybranym już radnym.
Druga tura wyborów samorządowych odbędzie się 21 kwietnia.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze