Dzisiaj (piątek, 28 marca)w Smolniku rozegrany został Finał Strefy Jeleniogórskiej w Mini Siatkówce "trójki" Chłopców. W zawodach zagrały dwie szkoły z powiatu kamiennogórskiego.
Turniej rozegrano systemem "każdy z każdym". W zawodach zagrały reprezentacje Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze oraz Szkoły Podstawowej w Lubawce.
Wyniki spotkań:
SP 1 Kamienna Góra - SP Żeliszów 2:0 (20:7, 20:18)
SP Lubawka - SP 2 Lwówek Śląski 2:1 (20:17, 10:20, 20:18)
SP 1 Kamienna Góra - SP Lubawka 2:0 (20:15, 20:12)
SP Lubawka - SP Żeliszów 2:0 (20:10, 20:11)
SP 1 Pieńsk - SP 1 Kamienna Góra 0:2 (9:20, 6:20)
SP 1 Kamienna Góra - SP Smolnik 2:0 (20:18, 20:13)
SP Lubawka - SP 1 Pieńsk 2:0 (20:13, 20:14)
SP Smolnik - SP Lubawka 1:2 (12:20, 20;18, 14:16)
SP 2 Lwówek Śląski - SP 1 Kamienna Góra 0:2 (7:20, 14:20)
Turniej wygrała drużyna z Kamiennej Góry, drugie miejsce zajęła reprezentacja szkoły z Lubawki.
Mistrz strefy (Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamiennej Górze) zagra w zawodach wojewódzkich
Skład drużyny SP1: Dominik Prokopowicz, Mateusz Janczar, Tomasz Cukier, Paweł Skoczeń, Jakub Mordarski, Kacper Wolak, Piotr Skoczeń, Marcel Urban. Opiekun Andrzej Cukier.

Skład drużyny z Lubawki: Michał Sowa, Damian Ignatowicz, Adrian Brzóska, Patryk Huchla, Dominik Pietrowski, Ernest Cebula, Oliwer Marmuszewski. Opiekun: Łukasz Wincza.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze