Grupa z Lubawki, o której pisaliśmy w sobotę (czytaj: Ruszają w Alpy) rozpoczęła podejście pod docelowy szczyt wyprawy.
Grupa zakończyła aklimatyzację i rozpoczęła zdobywanie Matterhornu. Niestety pogoda im nie sprzyja. Na podejściu leży kilkanaście centymetrów świeżego śniegu. Uczestnicy wyprawy nie poddają się i próbują osiągnąć cel wyprawy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze