Jak informuje Grzegorz Szewczyk oficer prasowy kamiennogórskiej policji, kamiennogórscy funkcjonariusze uczestniczyli w nietypowych ćwiczeniach.
Członkowie Nieetatowej Grupy Realizacyjnej mieli za zadanie wejście na Śnieżkę. Funkcjonariusze wyruszyli z przełęczy Okraj. Z pełnym wyposażeniem zdobyli najwyższy szczyt i wrócili na miejsce, z którego rozpoczynali wyprawę.
Grupa powstała kilka lat temu. Bierze udział w akcjach na terenie powiatu oraz wspiera sąsiednie jednostki.
Pełna informacja - kliknij tutaj
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze