Reklama

Zdobyli Śnieżkę

W niedzielę (7 września) odbyła się druga edycja imprezy Rowerem na Śnieżkę. Najwyższy szczyt w okolicy zdobywali m.in. zawodnicy z powiatu kamiennogórskiego.



Zawodnicy startowali w Karpaczu i po 14,5 km jazdy finiszowali na Śnieżce.

Roman Pazgan (Krzeszów) czas 1:20:21 miejsce open - 31 w kategorii m5 - 1
Dominika Niemiec (Kamienna Góra) czas 1:25:33 miejsce open - 63 w kategorii K2 - 2 (Open Kobiety - 2)
Sławomir Hatlaś (Kamienna Góra) czas 1:28:13 miejsce open - 83 w kategorii m4 - 17
Tadeusz Sitek (Marciszów) czas 1:31:03 miejsce open - 99 w kategorii m5 - 5
Radosław  Oblicki (Olszyny) czas 1:34:33 miejsce open - 122 w kategorii m3 - 48
Leszek Łabuda (Kamienna Góra) czas 1:37:79 miejsce open - 144 w kategorii m4 - 33
Dominika Łabuda (Kamienna Góra) czas 1:40:26 miejsce open - 164 w kategorii k2 - 4 (Open Kobiety - 7).

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama