Dzisiaj (piątak, 1 lutego) w Domu Kultury w Lubawce odbyły się warsztaty grawerowania na szkle.
Uczestnicy warsztatów flamastrami namalowały na szklankach wymarzone wzory. Dzieci decydowały się na malowanie m.in. gwiazdek, bałwanów, motyli. Nieco starsi wybierali nazwy i logotypy znanych firm. Dekoracje wygrawerował instruktor prowadzący zajęcia.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze