W domu kultury w Chełmsku Śląskim odbyły się dzisiaj (czwarte, 1 marca) warsztaty ze zdobienia jajek. Kolorowe pisanki tworzyli mali i duzi.
Ponad 20 osób w różnym wieku uczyło się zdobienia jaj dawną techniką łącką. Polega ona na nakładaniu warstw wosku i barwieniu na zimno.
Wiejski Dom Kultury zaprasza wszystkich na kolejne spotkanie w następny czwartek, 8 marca, na zdobienie jaj techniką decoupage"u, a za dwa tygodnie na własnoręczne przygotowanie palm wielkanocnych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze