Dzieci biorące udział w zajęciach plastycznych w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim po raz pierwszy wykorzystały dzisiaj (środa, 25 lipca) nową technikę.
Podczas zajęć w Chełmsku wielokrotnie wykorzystywana była technika decoupage. Uczestnicy zajęć zdobili różne przedmioty i materiały. Dzisiaj, po raz pierwszy, podjęli próbę ozdobienia drewna.
Dzieci uczestniczące w dzisiejszych zajęciach kolorowymi wzorami wyklejały drewniane deseczki. Gotowe prace zabezpieczone zostały bezbarwnym lakierem.
Zajęcia odbyły się w ramach wakacyjnej oferty MGOK.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze