Przed godziną szóstą rano w Lubawce doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklistą. W tej chwili na miejscu zdarzenia nadal pracują policjanci, trzeba się liczyć z utrudnieniami.
Z ustaleń policji wynika, że 51-latek kierujący samochodem osobowym jechał ul. Wojska Polskiego os strony centrum miasta. Chciał skręcić w lewo, w ul. Szymrychowską, w stronę Chełmska Śląskiego. Z naprzeciwko, od strony granicy jechał 24-letni motocyklista. Kierujący osobówką nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i na skrzyżowaniu doszło do zderzenia pojazdów.
Motocyklista przewieziony został do szpitala, na razie nie wiadomo jakich obrażeń doznał.
Obaj kierujący byli trzeźwi, obaj to mieszkańcy powiatu kamiennogórskiego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze