Reklama

Zderzenie z udziałem motocyklisty w Lubawce

Przed godziną szóstą rano w Lubawce doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklistą. W tej chwili na miejscu zdarzenia nadal pracują policjanci, trzeba się liczyć z utrudnieniami.

Z ustaleń policji wynika, że 51-latek kierujący samochodem osobowym jechał ul. Wojska Polskiego os strony centrum miasta. Chciał skręcić w lewo, w ul. Szymrychowską, w stronę Chełmska Śląskiego. Z naprzeciwko, od strony granicy jechał 24-letni motocyklista. Kierujący osobówką nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i na skrzyżowaniu doszło do zderzenia pojazdów.

Reklama

Motocyklista przewieziony został do szpitala, na razie nie wiadomo jakich obrażeń doznał.

Obaj kierujący byli trzeźwi, obaj to mieszkańcy powiatu kamiennogórskiego.

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 05/09/2024 08:30
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama