Dzisiaj (wtorek, 22 stycznia) w Marciszowie doszło do zderzenia autobusu z samochodem dostawczym.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu prowadzącym do dworca PKP. Spod dworca wyjeżdżał autobus prowadzony przez 55-latka. Z ustaleń policji wynika, że kierujący uderzył w jadącego od strony Kaczorowa busa. Mniejszy pojazd prowadził 29-latek.
Nikomu nic się nie stało. Kierowca autobusu ukarany został mandatem.

fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze