Opady śniegu pogorszyły warunki panujące na drogach na terenie powiatu kamiennogórskiego. Warto zwolnić i zachować ostrożność.
Jak informują kamiennogórscy strażacy, około godziny 14 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na drodze Kamienna Góra - Marciszów. Do zderzenia doszło w Dębrzniku, na krętym odcinku drogi z mostem nad Leskiem.
Nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Na czas prowadzenia akcji wprowadzony został ruch wahadłowy.
Aktualizacja 17:07
Z ustaleń policji wynika, że sprawcą zdarzenia był 73-letni kierowca. Na łuku drogi za mostem stracił panowanie nad pojazdem i czołowo uderzył w inny samochód.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze