Reklama

Zderzenie w Dębrzniku

Opady śniegu pogorszyły warunki panujące na drogach na terenie powiatu kamiennogórskiego. Warto zwolnić i zachować ostrożność.

Jak informują kamiennogórscy strażacy, około godziny 14 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na drodze Kamienna Góra - Marciszów. Do zderzenia doszło w Dębrzniku, na krętym odcinku drogi z mostem nad Leskiem.

Nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Na czas prowadzenia akcji wprowadzony został ruch wahadłowy.

Aktualizacja 17:07
Z ustaleń policji wynika, że sprawcą zdarzenia był 73-letni kierowca. Na łuku drogi za mostem stracił panowanie nad pojazdem i czołowo uderzył w inny samochód.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: fot. PSP Kamienna Góra / mł. kpt. Marek Malich Aktualizacja: 30/12/2025 17:08
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama