Przed godziną 11 doszło do zderzenia dwóch pojazdów na skrzyżowaniu dwóch dróg wojewódzkich (367 i 369) na przełęczy Kowarskiej. W tej chwili droga jest już odblokowana.
Z ustaleń policji wynika, że sprawcą zdarzenie był 24-letni kierowca samochodu osobowego, który wyjeżdżał na drogę główną od strony Jarkowic. Uderzył w busa jadącego od strony Kowar. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Sprawca ukarany został mandatem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze