Około godziny 11 doszło do zderzenia dwóch samochodó na wjeździe do Kamiennej Góry od strony Wałbrzycha. Podczas pracy ratowników ruch odbywa się wahadłowo.
Z ustaleń policji wynika, że w kierunku Kamiennej Góry jechał 66-latek z województwa wielkopolskiego. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w drzewo, a następnie w prawidłowo jadący pojazd z naprzeciwka. Kierowca był trzeźwy.
Kierowca i pasażerka przewiezieni zostali do szpitala.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze