Dzisiaj (środa, 22 lipca) w przedostatnim sparingu przed rozpoczęciem sezonu piłkarze Orła Lubawka podejmowali Górnika Nowe Miasto Wałbrzych (wałbrzyska klasa A).
W drużynie Orła gościnnie wystąpił Bartosz Ogrodnik - najlepszy strzelec Iskry Witków.
Orzeł wygrał 4:1 po bramkach niezastąpionego Musiała w 19 i 39 min. Wynik podwyższyli Bejnarowicz i Wroczyński.
W sobotę (25 lipca) o godzinie 17:00 Orzeł podejmować będzie MKS Szczawno Zdrój.
Początek sezonu już 2 sierpnia o godzinie 16:00. Pierwszym ligowym rywalem Orła będzie AKS Strzegom.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze