Zakończyła się kwesta prowadzona przy wejściach na kamiennogórskie cmentarze przez Kamiennogórskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych Razem.
Przy bramach cmentarzy kwestowali członkowie stowarzyszenia oraz wolontariusze.
Podczas zbiórki zebrano 3 120, 65 zł i 3,01 euro. Pieniądze wykorzystane zostaną podczas odnowy zaniedbanych grobów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze