Reklama

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Gmina Lubawka organizuje zbiórkę odpadów wielkogabarytowych pochodzących z gospodarstw domowych, tzw. wystawkę.

 

Zbierane są wyłącznie:

- Meble (rozmontowane) oraz inne odpady wielkogabarytowe, w tym armatura sanitarna,
- Wykładziny, dywany.

Nie będą odbierane odpady niebezpieczne (farby, chemikalia, zużyte opony), które należy dostarczyć bezpośrednio do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych - PSZOK w Lubawce przy ul. Zielonej 30.

Odbiór odpadów będzie prowadzony w dniu 19 grudnia 2020 roku (sobota) od godziny 6:00 do 14:00.

Odpady należy złożyć do kontenera ustawionego w wyznaczonych miejscach umożliwiając ich sprawny załadunek.

Reklama

Odpady wielkogabarytowe odbierane są w ramach stałej opłaty wnoszonej przez mieszkańców.

Na co dzień tego typu odpady można bezpłatnie przekazywać do PSZOK w Lubawce przy ulicy Zielonej 30.

 

HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH

 

 19 grudnia 2020

Lubawka

Kontener ustawiony przy Ul. Przyjaciół Żołnierza - dojazd przy parku

Błażkowa

Kontener ustawiony będzie przy przystanku PKS obok świetlicy wiejskiej

 

Opawa

 Kontener ustawiony będzie przy górnym przystanku PKS

 

Okrzeszyn

Kontener ustawiony będzie przy przystanku PKS koło remizy OSP

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama