Reklama

Zbiórka odpadów ogrodowych

11 października w Kamiennej Górze zacznie się zbiórka odpadów ogrodowych. Akcja będzie powtarzana w kolejne wtorki środy 18 i 25 października.  

Urząd miasta prosi, aby w tych dniach mieszkańcy domów jednorodzinnych wystawili brązowe worki na odpady przy swoich posesjach.
Kamiennogórzanie zamieszkujący domy wielorodzinne będą mogli je pozostawić przy pojemnikach przynależących do ich budynków. Worki będą odbierane przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej „Sanikom”.

Worki na odpady ogrodowe można otrzymać w wydziale Infrastruktury Miejskiej i Ochrony Środowiska (parter pok. 104) w kamiennogórskim ratuszu.

Reklama

Przypominamy, że opadłe liście tworzą naturalną ściółkę wokół drzew i krzewów. Ograniczają parowanie wody i chronią rośliny przed mrozem. Ponadto rozkładając się, użyźniają glebę. Zwiędłe liście są też naturalnym zimowym schronieniem dla wielu przedstawicieli fauny. Dlatego apelujemy o rozwagę przy oczyszczaniu terenów zielonych.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama