W poniedziałek (3 grudnia) Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa organizuje ekipę wyjazdową do Kamiennej Góry. Punkt poboru będzie stacjonować w Rynku w godzinach 9.00-13.00.
Krwi nie da się wyprodukować, jej oddawanie jest wspólnym celem społecznym. Bez tego leku nie jest możliwe- wykonanie ciężkiej operacji, leczenia niektórych nowotworów czy poparzeń.
Tak niewiele trzeba, bo tylko 450 ml, by uratować aż 3 osoby!

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze