Zapraszamy na zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, która odbędzie się dnia 5.10.2013 (sobota) w godz. 9.00 - 17.00. Miejsce zbiórki to parking przy Sądzie Rejonowym, ul. Al. Wojska Polskiego w Kamiennej Górze.
Organizatorem akcji jest firma AG Eko z Lubina oraz Urząd Miasta Kamienna Góra. Pozbądźcie się Państwo śmieci z domów, garaży - zróbmy wspólnie jesienne porządki!
Przyjmujemy każdy sprzęt zasilany na prąd i baterie. Przewidziane są upominki dla osób oddających elektro odpady.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze