Gmina Lubawka organizuje zbiórkę odpadów problemowych pochodzących z gospodarstw domowych, tzw. ?wystawkę?.
Zbierane są wyłącznie:
- Meble (rozmontowane) oraz inne odpady wielkogabarytowe, w tym armatura sanitarna,
- Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny,
- Wykładziny, dywany.
Nie będą odbierane odpady niebezpieczne (farby, chemikalia, zużyte opony), które należy dostarczyć bezpośrednio do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych ?PSZOK w Lubawce przy ul. Zielonej 30.
Odpady należy wystawić w dniu odbioru do godziny 10:00 w rejonie pojemników na odpady zmieszane w sposób umożliwiający ich sprawny załadunek.
Odpady wielkogabarytowe odbierane są w ramach stałej opłaty wnoszonej przez mieszkańców.
Na co dzień tego typu odpady można bezpłatnie przekazywać do PSZOK w Lubawce przy ulicy Zielonej 30.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze