Reklama

Zbiórka dla powodzian

Szkolny Klub Wolontariatu przy ZSZiO w Kamiennej Górze ogłosił w dniu dzisiejszym wśród uczniów, zbiórkę dla osób poszkodowanych w wyniku powodzi, która wystąpiła w powiecie kamiennogórskim.

Dary przekazywać mogą również osoby spoza szkoły. Przedmioty przyjmowane są w szkole od godziny 8 do 15.



W ramach akcji zbierane będą:
- środki higieniczne i czystości,
- odzież, koce,
- zabawki.

Zebrane artykuły zostaną przekazane do Starostwa Powiatowego. Pracownicy urzędu rozdysponują je osobom potrzebującym.

Opiekunami akcji są: ks. Tomasz Baran, Sylwia Oleksy- Mitro, Barbara Gryka, Katarzyna Winiarska- Werbel

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama