Szkolny Klub Wolontariatu przy ZSZiO w Kamiennej Górze ogłosił w dniu dzisiejszym wśród uczniów, zbiórkę dla osób poszkodowanych w wyniku powodzi, która wystąpiła w powiecie kamiennogórskim.
Dary przekazywać mogą również osoby spoza szkoły. Przedmioty przyjmowane są w szkole od godziny 8 do 15.
W ramach akcji zbierane będą:
- środki higieniczne i czystości,
- odzież, koce,
- zabawki.
Zebrane artykuły zostaną przekazane do Starostwa Powiatowego. Pracownicy urzędu rozdysponują je osobom potrzebującym.
Opiekunami akcji są: ks. Tomasz Baran, Sylwia Oleksy- Mitro, Barbara Gryka, Katarzyna Winiarska- Werbel
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze