W Chełmsku Śląskim trwa III Festyn Parafialny. Zabawa zorganizowana została na placu przed kościołem.
Festyn rozpoczął się o godzinie 13, tuż po mszy świętej. To wtedy zaczęły działać m.in. stoiska z ciastami. W ciasteczkach z losami ukryte są trzy nagrody: rower, masaż i makijaż. Występy artystyczne rozpoczną się o godzinie 14:30. Zaprezentują się dzieci z chełmskiej szkoły. Wystąpią również artystyczne wizytówki Chełmska Śląskiego, zespoły: Zgoda, KAMI i Zajączki.
Przed kościołem można obejrzeć jeden z wozów Ochotniczej Straży Pożarnej w Chełmsku Śląskim. Strażacy zaprezentują również pokaz pierwszej pomocy oraz gaszenia oleju.
Przed kościołem licytowane będą również fanty m.in. rower.
Dochód z festynu przeznaczony będzie na dalszą renowację kościoła w Chełmsku Śląskim.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze