Reklama

Zbierają na boisko

W szkole w Miszkowicach trwa VII Festyn Rodzinny.  Impreza zorganizowana z okazji Dni Matki, Dziecka ma zapewnić dobrą zabawę i pomóc w remoncie szkolnego boiska.


W budynku szkoły trwają występy dzieci. Wokół placówki rozstawione zostały stoiska gastronomiczne, z loterią. Na terenie wokół szkoły odbywają się konkursy sportowe, w których nagrody ufundowała starosta Ewa Kocemba i radna sejmiku Iwona Krawczyk.

W programie są również pokazy strażaków.

Teren szkoły zdobi wystawa sztuki abstrakcyjnej. Prace powstały podczas dodatkowych zajęć plastycznych, które w tym roku odbywają się w szkole.

Zabawy trwać mają do godziny 16. Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na remont szkolnego boiska.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama