Jutro (piątek, 19 grudnia), w całym województwie dolnośląskim zawyją syreny alarmowe. Będzie to trening systemu ostrzegania i alarmowania ludności.
Syreny mają zostać uruchomione dwukrotnie. O godzinie 11:00 ogłoszony zostanie alarm (sygnał modulowany, 3 min). O godzinie 11:30 alarm zostanie odwołany (sygnał ciągły, 3 min).
Słysząc jutrzejsze sygnały, mieszkańcy nie muszą nic robić.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze